Kolory metalu wnętrze - meble_kute.eu

Meble metalowe do wnętrz - dostępne kolory

Wszystkie meble przeznaczone do użytku we wnętrzach mieszkalnych są malowane proszkowo a następnie, zgodnie z życzeniem, ręcznie patynowane. Wybierać można spośród siedmiu sprawdzonych kolorów, które dodadzą meblom estetyki i zapewnią ich długą żywotność.

Nowoczesne lakiery są zupełnie bezwonne i obojętne dla zdrowia. Także blaty szklane - drugi główny składnik naszych mebli, nie zawierają żadnych szkodliwych substancji.

Meble nie wymagają żadnej specjalnej konserwacji a ich stelaże i powłoki lakiernicze są bardzo trwałe.Meble metalowe do użytku na zewnątrz, w ogrodzie i na tarasie - dostępne kolory

Kiedy obok zdjęcia produktu w jego opisie znajduje się informacja o dostępności wersji ogrodowej, można wtedy wykonać go jako mebel do użytku na zewnątrz - w ogrodzie i na tarasie.

Ceny mebli w wersji ogrodowej są podane na podstronie: Zakupy.

Kolory metalu ogród - meble_kute.eu

Meble ogrodowe można zamawiać w dwóch kolorach - brązowym i czarnym, ponieważ te kolory lakieru są najbardziej trwałe.

Patyna ręczna nie powinna być stosowana w meblach ogrodowych. Także meble składane - stoły i krzesła wykonujemy w tych dwóch kolorach a wcześniej są one cynkowane.

Więcej informacji nt. mebli ogrodowych znajduje się na podstronie meble ogrodowe. Meble do ogrodu oprócz innego lakieru, są także produkowane z dodatkowymi zmianami w konstrukcji aby zapewnić najlepszą możliwą trwałość.