Regulamin sprzedaży detalicznej krajowej 14.04.2012


Meble produkuje i dostarcza:

P.P.U.H. METALARTE Pietyra Sławomir
ul. Okrajnicka 6
34-322 Gilowice (woj. Śląskie, Gilowice k. Żywca)
NIP: 5532016725

Metalarte rzetelna firma

Osoba kontaktowa: Paulina Prochot
tel/fax. +48 (0) 33 8653 052
tel. kom.: +48 608 547 023
info@meble-kute.eu, p.prochot@metalarte.eu

www.meble-kute.eu
www.metalarte.eu

Wprowadzenie

Na stronie sklepu internetowego obowiązują niniejsze, proponowane przez Metalarte warunki zakupów.

Meble są produkowane zgodnie ze specyfikacją Klienta obejmującą: kolory, ilość, warianty wykończenia, wersje (ogrodowa lub do wnętrza), nietypowe wymiary i wzory.

Jako towar rozumiany jest zestaw mebli dostosowany do konkretnych potrzeb Klienta dokonującego zamówienia - do jego indywidualnego gustu i warunków lokalowych. Tak rozumiany towar jest produkowany przez Metalarte po wpłynięciu zamówienia i zaliczki a meble są wykonywane zgodnie ze specyfikacją Klienta.

Ze względu na fakt, że meble są produkowane dopiero po wpłynięciu zamówienia i zgodnie z życzeniem (specyfikacją) Klienta, Klientowi nie przysługuje ustawowe prawo zwrotu mebli bez podania przyczyny.

Prosimy o przemyślane zakupy. Metalarte udzieli za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie wszelkich niezbędnych informacji aby umożliwić świadomy zakup mebli.

Meble metalowe Metalarte (część mebli w ofercie) są ręcznie kute. Jest oczywiste, że między poszczególnymi sztukami tego samego rodzaju występują niewielkie różnice w wykonaniu (np. ślady uderzeń młotów kowalskich).

Termin realizacji zamówień wynosi do 5 tygodni. Termin realizacji zamówienia jest liczony od momentu wpłynięcia zaliczki.

Ceny mebli metalowych

Ceny produktów podamy drogą e-mailową lub telefoniczną na podstawie zapytania, uwzględniając wielkość potencjalnego zamówienia, miejsce dostawy i koszt transportu.


Zakupy w sklepie internetowym meble-kute.eu


W sklepie internetowym meble-kute.eu składają Państwo zamówienie przesyłając je pocztą elektroniczną na info@meble-kute.eu. W ten sposób realizujemy także nietypowe zamówienia i projekty.

Prosimy podać w e-mailu:

  • kody produktów, nazwy wyrobów, kolory metalu, wersję (dom lub ogród), liczbę sztuk, modyfikacje (przy zamawianiu wersji nietypowej)
  • imię i nazwisko, numer telefonu do kontaktu, adres kontaktowy e-mail
  • dokładny adres (ulica, kod pocztowy, miejscowość)

Produkcję zamówionych mebli rozpoczniemy dopiero po wpłynięciu zaliczki.


Zaliczka i płatność za towar

Zaliczka (wpłacana na konto bankowe) wynosi od 15% do 30% wartości zamówienia w przypadku mebli standardowych i od 30% w przypadku mebli nietypowych. Reszta kwoty do zapłaty jest pobierana w gotówce przez Metalarte lub firmę spedycyjną w momencie dostawy.

Wysyłka

Meble są dostarczane przez firmę spedycyjną lub transportem własnym.

Opakowanie produktów: karton, folia bąbelkowa. Większe meble jak stoły i regały są dostarczane na palecie.

Gwarancja

Zasady gwarancji na produkty zakupione w sklepie internetowym są zgodne z zasadami wynikającymi z przepisów prawa polskiego (kodeks cywilny i inne ustawy).

Postępowanie reklamacyjne

Zasady postępowania reklamacyjnego produktów zakupionych w sklepie internetowym są zgodne z zasadami wynikającymi z przepisów prawa polskiego (kodeks cywilny i inne ustawy).

Ochrona danych osobowych

Podane przez Państwa dane posłużą wyłącznie realizacji zamówienia - produkcji i dostawie. Nie przekażemy tych danych osobom trzecim (z wyjątkiem firmy spedycyjnej).